Partidul Mișcarea Populară


Consilierii locali ai Partidului Mișcarea Populară


AVRAM Anamaria
Consilier local
SUCIU Emil Marian
Consilier local
SILEA Dorin
Consilier local

Partidul Mișcarea Populară are 3 mandate de consilier în legislatura 2020-2024.
22 octombrie 2020 - depunerea jurământului Doamnei SĂCĂLEAN Oana Andreea și a Doamnei STERE Ștefania
28 octombrie 2020 - depunerea jurământului Doamnei GALBEN Silvia Elisabeta
18 octombrie 2022 - Doamna STERE Ștefania a demisionat din Consiliul local
21 octombrie 2022 - Doamna Oana Andreea SĂCĂLEAN a demisionat din Consiliul local
31 ianuarie 2023 - Validarea mandatului doamnei AVRAM Anamaria
31 ianuarie 2023 - Validarea mandatului domnului SUCIU Emil Marian
10 aprilie 2023 - Doamna RADOICOVICI Silvia și-a stabilit domiciliul în altă localitate.
25 octombrie 2023 - Validarea mandatului domnului SILEA Dorin Petru


STERE Ștefania
Consilier local
SĂCĂLEAN Oana
Consilier local
RADOICOVICI Silvia
Consilier local